Skip to main content

Portfolio

Kreujemy przestrzeń Twojej Marki online –  z pasją i precyzją

Stworzenie marki i logo, które godnie reprezentują harmonię designu, innowacyjność i solidność asortymentu oferowanego przez firmę Prestige.

Profesjonalny i elegancki wygląd strony dopełniony  jest kolorami soczystej pomarańczy, a także akcentami w kolorze mocnej czerwieni.

Usluga

  • Personal Branding
  • Strona internetowa
  • Marketing

Czas trwania

  • Personal Branding – 3 tyg
  • Strona internetowa – 2 tyg

Rozwijaj swoją obecność online – razem z nami

Poniżej prezentujemy projekty stron internetowych zaprojektowanych przez nas. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania zapraszamy.

Usluga

  • Strona Biznesowa
  • Strona One Page
  • Sklep Internetowy

Dziękuję firmie He & She - Marketing za realizację strony internetowej, wykonanie projektu wizytówek i ulotek dla mojej firmy. Oceniając na 10 dałbym 11 punktów.
Dobry kontakt, profesjonalna obsługa jak i doradztwo.
Wszystko na najwyższym poziomie.

Piotr MichałowskiPrestige Windoows & Doors

Chciałabym serdecznie podziękować firmie He & She - Marketing za pracę, w mojej ocenie a także osób które widziały stworzona stronę internetowa przyznaję, że jest na wysokim poziomie. Pani Marzena była zaangażowana, doskonała komunikacja, co jest ważne dla klienta, który nie ma pojęcia i wiedzy jak tworzyć strony i co musi być w to zaangażowane . Moja sytuacja osobista sprawiła że strona nie może być jeszcze aktywna natomiast jestem usatysfakcjonowana grafika, sugestiami kolorystyki, logiem. W mojej ocenie płatność rozłożona na raty umożliwia początkującym zaistnienie i reklamę.

Beata JawniakFife Care 4 You

Chciałabym z całego serca polecić Marzenę jako jedną z najbardziej dla mnie kompetentnych osób do tworzenia stron internetowych. Współpracując z nią, czułam się jakby czytała mi w myślach. Efekt jej zaangażowania można podziwiać na mojej stronie www.prawdziwe-wsparcie.pl To mówi samo za siebie!

Edyta CholewińskaPsychoterapeuta - Prawdziwe Wsparcie

Chciałabym serdecznie polecić firmę He & She Marketing. Stworzona przez Marzenę strona dla mojej działalności – www.thermomixuj.pl – spełnia wszelkie moje oczekiwania. Projekt został wykonany szybko i profesjonalnie. Otrzymałam też bezpłatne wsparcie techniczne po zakończeniu projektu, co było bardzo pomocne! Gorąco polecam!

Patrycja GieniecPrzedstawiciel Thermomix

Dziękuję firmie He & She Marketing za profesjonalne wykonanie biznesowej strony internetowej.
Jako wymagająca klientka jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, Dziękuję również za cierpliwość oraz uwzględnienie moich oczekiwań podczas wykonywania strony.

Joanna BieńkowskaPsychoterapeuta

Oferowana przez Waszą firmę oferta tworzenia stron internetowych jest naprawdę niesamowita! Jestem pod wielkim wrażeniem Państwa kreatywności, umiejętności i zaangażowania, które zostały poświęcone na wykonanie mojej strony.Współpraca z Panią Marzeną byłą czystą przyjemnością,pracuje bardzo uważnie nad każdym szczególem i z uwagą słuchała moich opinii oraz sugestii. Moja strona internetowa wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyłam.

Maria GłowackaCEO Crux Social Media, Agencja Marketingowa